Lucie Jehličková žije v Pardubicích již 32 let. Vystudovala SPŠ strojní v Chrudimi. Je hrdou mámou dvou dospělých dětí. Od roku 2007 pracuje jako OSVČ pro reality, poradenství a správcovství. Práce v realitách jí přináší radost z každodenního setkávání se s lidmi a možností pomoci jim při řešení jejich potřeb v oblasti realit.

Poradenství v realitách využila i jako dobrovolník při své činnosti pro Centrum Dona Bosca, kde předávala své rady a zkušenosti dětem z dětských domovů. V roce 2015 byla za tuto činnost spolu s dalšími oceněna jako dobrovolník roku.

Volný čas tráví nejraději v přírodě a v současnosti je jejím největším potěšením nejlepší přítel člověka – pes. Ráda má pěší turistiku a jízdu na kole. Má ráda humor, jak na stránkách knih, tak i na divadelních prknech. Odpočinek pro ni znamená i poslech klasické hudby.  Lucie je věrným fanouškem pardubického hokeje, zároveň ale také fandí i ostatním sportům – fotbalu, basketbalu či plavání, které stejně jako hokej úspěšně reprezentují naše město.