Matin Kratochvíl: Po čtyřech letech opět kandiduji jak do Zastupitelstva statutárního města Pardubice, letos v rámci koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP09) na 18. místě kandidátky, tak současně jako lídr Koalice pro Šestku na městský obvod Pardubice VI (Svítkov, Popkovice, Staré Čívice, Lány na Důlku, Opočínek).

Je mi velkou ctí, že mi moji kolegové dali důvěru být lídrem kandidátky Koalice pro Šestku (KDU-ČSL, TOP09, Piráti). Během téměř půlročních příprav jsem zjistil, jak dokážeme táhnout týmově za jeden provaz. Jsem nesmírně rád, že máme na kandidátce pracovité a úspěšné osobnosti, které naše město a náš obvod chtějí posunout k lepšímu.

Dvojkou naší koaliční kandidátky je Michal Pilař za TOP 09, projektový manažer a místopředseda krajského výboru pro informatiku, e-Government a digitalizaci. Trojku má můj soused a kolega ze zastupitelstva Ondřej Karas za Piráty. Velmi zajímavá jména máme i na dalších pozicích. Jsou to lidé různých odborností a zájmů a jejich profily postupně zveřejňujeme na sociálních sítích a našich webových stránkách, které průběžně doplňujeme.

Možná Vám už do schránek dorazil náš letáček s kandidátkou a základními programovými body. Možná jste už viděli bannery na plotech. Čas ale neúprosně běží, do voleb zbývá necelý týden a je před námi ještě spousta práce, abychom byli dobře vidět. Pokud stojíte o opravdovou změnu v našem obvodě, může pomoci každý z vás. A jak?

1. Staňte se fanouškem naší facebookové stránky Koalice pro Šestku. Pokud uvidíte zajímavý příspěvek, sdílejte a komentujte. Pomůžete nám tak rozšířit dosah do okruhu vašich přátel.

2. Můžete si na plot, branku nebo za okno umístit naše logo (viz obrázek k tomuto textu). Tahle podpora udělá hodně, zvlášť v komunitě lidí, kteří nejsou na sociálních sítích. Jde o laminovaný leták formátu A3 / A4. S očky na uchycení nebo bez. Úprava je možná. Jen dejte vědět, dodáme vše potřebné a pomůžeme nainstalovat.

3. Mluvte o nás s přáteli a lidmi, kteří přemýšlí koho volit. Myslím, že je za námi čtyřletá práce vidět. Podpořili jsme v zastupitelstvu všechny zásadní projekty, kterými se teď chlubí konkurence po celém obvodě ? A upozornili jsme na vše, co nám nepřišlo dobré.

Předem děkujeme za jakoukoliv pomoc. A nevěřte tomu, že píšeme anonymy. My se pod svou práci rozhodně nebojíme podepsat ? Nemáme nikdo potřebu rozesílat do schránek anonymy s něčím, o čem jsme opakovaně a veřejně informovali občany na zastupitelstvu. ?‍♂️